Сьогодні День підприємця

Дата: 04.09.2022 19:08

Фото без опису

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято започатковане з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Щиро вітаємо  ініціативних та амбітних людей, які, ризикуючи власними коштами, розвивають власну справу, не шкодуючи на це ні сил, ні часу. Ви - основа, фундамент будь-якої громади. Завдяки Вашій енергії створюються робочі місця та наповнюється наш бюджет. Вашу роботу важко переоцінити. Часом вона не для всіх помітна. Але без неї годі уявити нормальне життя нашої ОТГ  і України загалом.

Зичимо Вам миру, міцного здоров'я,  злагоди у родинах, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проєктів! Нехай доля завжди посміхається Вам, а партнери ніколи не підводять!

Дякуємо усім підприємцям, представникам бізнесу, виробничникам, всім, хто на своєму місці працює для перемоги над ворогом. Ви справжній приклад патріотизму та любові до своєї нації, своєї країни. Завдяки Вам Україна вистоїть. Разом ми втримаємо «економічний фронт». Продовжимо допомагати нашим воїнам, і вони викинуть рашиську нечисть з нашої Богом даної української землі.

Зі святом, шановні підприємці!

З повагою виконавчий комітет та депутатський корпус Чорноострівської селищної ради.