Відкриття меморіальної дошки в селі Лапківці

Дата: 13.10.2022 19:39

Мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки  Капріці Максиму, який загинув на війні, захищаючи територіальну цілісність і незалежність рідної землі, пройшов 13 жовтня на кладовищі села Лапківці. Сьогодні тут зібрались рідні та близькі загиблого,  громада села, керівництво Чорноострівської ТГ на чолі із селищним головою  Михайлом Дзісем та військові.

Капріца Максим Михайлович народився 04 серпня 1988 року у м. Хмельницькому. Проживав у с. Лапківці. У 1997 році закінчив навчання у Лапковецькій початковій школі, а з 1997 року в Рідкодубській ЗОШ. Навчався в ПТУ № 8, за спеціальністю слюсар галузевого устаткування.

3 2008 року присвятив себе служінню Батьківщині. Призваний на строкову службу в м. Цвітоха Шепетівського району. З 13 серпня 2015 року мобілізований для проходження служби в зоні АТО/ООС у місті Лисичанськ.

13 серпня 2019 року підписав контракт, продовжив службу у м.Ужгород у128 гірсько-штурмовій бригаді.

З березня 2021 року по 17 грудня 2021 року служив у зоні АТО (село Старогнатівка, Волновахського району).

18 лютого 2022 року з побратимами був відряджений у Волноваху, де під час пекельних боїв загинув 1 березня цього року.