Дата: від до Скинути

Вітаємо Комунальний заклад "Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради"

Комунальний заклад "Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради" отримала календарі від Представництва ЄС в Україні, на якому були представлені результати роботи у 2020 році та кращі практики популяризації куточків ЄС, проведення публічних заходів на європейську тематику в бібліотеках України.

16:02 23.02.2021

Справжній лицар України

Днями в Чорному Острові з візитом пам’яті були військовослужбовці гірсько-штурмової бригади міста Мукачеве. Прапорщик Маремуха Ігор Володимирович та військовослужбовці військової частини А1556 поклали квіти на могилу свого побратима Олександра Попова та відвідали його родину.

10:38 22.02.2021

Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки

Їх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

15:02 19.02.2021

Добротою себе виміряй

До Міжнародного Дня доброти в Будинку культури та бібліотеці с. Грузевиця було організовано Акцію "Добротою себе виміряй" дякуючи небайдужим односельчанам, школярам, було зібрано продуктові набори, дитячі малюнки та листи для учасників бойових дій на сході нашої держави. Учасниками дитячого гуртка "Перлинка" та працівниками СБК і бібліотеки зібрано новий одяг та солодощі для дітлахів дитячого будинку м. Хмельницький

11:00 18.02.2021

Шановні  учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

15 лютого 2019 року  в Україні встановлений День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня виповнюється 32-га річниця виведення військ із Республіки Афганістан.

13:55 15.02.2021

Відійшов у вічність!

З глибокою прикрістю і невимовним сумом змушені сповістити, що раптово на 55-му році життя відійшов у вічність староста сіл Захарівці, Ляпинці, Крачки  2016-2020рр.. Комарницький Віктор Людвигович.

11:37 11.02.2021

Ліквідація наслідків снігопаду

Впродовж доби випадав сніг з різною інтенсивністю. Для надання допомоги у розгорненні снігових заметів та розчистки вуличних доріг населених пунктів Чорноострівської громади було залучено спеціалізовану техніку КП «Рембуд» Чорноострівської селищної ради. Починаючи з вечора 07.02. 2021р. здійснювалося прогортання вулиць населених пунктів Чорноострівської громади, але оскільки сніг досі не припинився, роботи з ліквідації наслідків снігопаду проводитимуться і впродовж усього сьогоднішнього дня.

16:56 08.02.2021

Вітання з ювілеєм!

На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі.

16:10 08.02.2021