90 років - це не зовсім похилий вік!

17 січня 2021 року відзначала свій 90-літній ювілей жителька с. Ставчинці – Собчук Євгенія Семенівна. 90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю. У цей знаменний для Євгенії Семенівни день, крім численних родичів, сусідів, односельців, від імені Чорноострівського селищного голови Михайла Дзіся, ювілярку прийшли привітати, керуюча справами виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Наталія Гудима та староста села Ставчинці Валентина Редчук.

14:17 22.01.2021

Допомога тим, хто на передовій

Боротьба з коронавірусом щодня набирає нових обертів. У зоні ризику залишаються медичні працівники, які працюють безпосередньо у «ковідних» відділеннях та мобільні медичні бригади центрів ПМСД, які виїжджають на обстеження хворих та здійснюють забір проб ПЛР та ІФА. Тому важливим та логічним кроком для кожного  медика є медичне страхування, яке у разі хвороби, зможе покрити лікування протягом цілого року.

11:44 20.01.2021

Славний ювілей!

З нагоди славного ювілею  90-річчя з дня народження, з вітальною листівкою, теплими словами вдячності та подарунком 11.01.2021р. до Ванди Михайлівни Гусар мешканки села Мар’янівка, завітала керуюча справами виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Наталія ГУДИМА. Від імені селищного голови Михайла ДЗІСЯ  висловила слова вдячності жінці за невтомну працю та громадську позицію протягом усього життя. Побажала міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, підтримки і уваги близьких людей.

16:45 12.01.2021

Поважний вік!

08 січня виповнилося 95 років від дня народження Надії Гнатівни Ліщинської, мешканки села Мартинівка.

16:43 12.01.2021

Привітання з 90-річчям!

90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю. 07 січня з 90-річним ювілеєм вітали жительку села Рідкодуби – Оріх Надію Антонівну.

16:39 12.01.2021

«Платформа ідей»

Міні-проекти розроблені учнями загальноосвітніх навчальних закладів та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей»

14:43 05.01.2021