Героям Небесної Сотні

Дата: 18.02.2022 15:53

Фото без опису   Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану, і заради чого пожертвувала своїм життям “Небесна Сотня”.

В смт. Чорний Острів відбувся мітинг – реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні.

Хвилиною мовчання вшанували  пам’ять героїв, які полягли за нашу незалежність та бажання бути європейською державою.

Зі словами  пам’яті звернулась до присутніх секретар селищної ради Олена Мороз.

Слава Україні! Героям Слава! Саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок, тих, хто загинув за свою країну, за свій народ.

Літію героям Небесної Сотні провели  настоятелі римо – католицького костелу Успіння Богоматері отець Віктор, церкви Преображення Господнього  отець Віталій та храму святого Андрія Первозванного української греко – католицької церкви с. Мар’янівка, греко-католицької церкви святого Луки с. Ставчинці, греко-католицької каплиці святого Михайла с.Польові Гринівці,  отець Василь.

Данину пам’яті та шани віддали Героям Небесної Сотні местецькі колективи: народний аматорський ансамбль української пісні «Чорноострівчанка», вокальний ансамбль «Мелодія» та заслужений артист естрадного мистецтва Олег Стаднік.

Скорботною ходою учасники мітингу – реквієму поклали свічі та квіти до «Пам’ятного знаку героям Небесної Сотні та Героям України».

Нехай кожен з нас свічку пам’яті у своїх домівках. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов   від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони будуть жити в нашій пам’яті!