ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

17.11.2021року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яка працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

11:29 18.11.2021

Летять роки, як лебеді у вирій, життя іде, його не зупинить: Стельмащук Ф.К. вітали з 90-річчям

Привітати зі святом, подякувати за нелегкий життєвий шлях та мудрість, висловити свою шану та повагу завітали керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Наталія Гудима  та староста сіл Миколаїв, Манилівка  Горохівська Зоя Миколаївна.

12:31 16.11.2021

14 листопада свій поважний 90-літній ювілей відсвяткувала Римар Катерина Василівна жителька села Вовча Гора

Народилася Катерина Василівна 14 листопада 1931р. у селі Вовча Гора Чорноострівського району, Хмельницької області. Важке дитинство випало на долю ювілярки. Навчалась Катерина Василівна у Чорноострівській середній школі 7 класів. Згодом закінчила вечірню школу робочої молоді. У 14 років, після смерті батьків, на утриманні Катерини Василівни залишилась молодша сестра. Свій трудовий шлях довелось розпочати дуже рано. Перші заробітки були з продажу газет на базарі, а коли відкрили Чорноострівську трикотажну фабрику продовжила працювати на оверлокові.  Робота була важка, виснажлива не для дитячих рук. Згодом дівчину перевели у швейний цех. За трудові досягнення у праці нагороджена Орденом Трудового Червоного Прапора. Катерина Василівна була авторитетом серед колективу та односельців. Все життя присвятила людям, віддавши кожному частинку своєї душі

12:24 16.11.2021

Вітаємо!

Ткач-Банашко Надія Сидорівна  народилась в с.Захарівці 12 листопада 1926р. Життєвий шлях ювілярки, довжиною в 95 років, був не з легких. Негаразди загартували в ній дух непохитної жінки, яка на своєму шляху пережила безліч як тяжких, так і щасливих моментів. І за це Господь подарував їй довголіття.

14:47 15.11.2021

Компенсація ЄСВ за працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця від служби зайнятості.

Одним із найбільш вагомих механізмів стимулювання роботодавців щодо легального працевлаштування безробітних на нові робочі місця є компенсація роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

13:54 15.11.2021

Податковий борг

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради  повідомляє про зростання   податкового  боргу серед платників.

16:34 11.11.2021

Роботодавці подали на оплату е-лікарняні на суму 641 млн гривень

З початку впровадження е-лікарняних було створено вже майже 3 мільйони медичних висновків. Лише за жовтень роботодавці передали до Фонду соціального страхування України на оплату 253 тисячі електронних лікарняних, а починаючи з червня, Фонд прийняв на фінансування вже 360 тисяч електронних листків непрацездатності на суму 641,4 мільйона гривень.

09:55 10.11.2021

Вітаємо!

Колектив Чорноострівської селищної ради щиро вітає головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради  Бєлєванцева Анатолія Васильовича з отриманням подяки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва Хмельниччини та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Щиро вітаємо та  бажаємо натхнення, подальших звершень та здобутків!

16:59 09.11.2021

Ринок праці Хмельниччини: майже 63% вакансій - робітничі професії

З початку року 5,2 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 25,2 тис. вакансій. Завдяки злагодженій співпраці зі службою зайнятості 62,7% вакансій було укомплектовано.

14:22 09.11.2021