Податковий борг

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради  повідомляє про зростання   податкового  боргу серед платників.

16:34 11.11.2021

Роботодавці подали на оплату е-лікарняні на суму 641 млн гривень

З початку впровадження е-лікарняних було створено вже майже 3 мільйони медичних висновків. Лише за жовтень роботодавці передали до Фонду соціального страхування України на оплату 253 тисячі електронних лікарняних, а починаючи з червня, Фонд прийняв на фінансування вже 360 тисяч електронних листків непрацездатності на суму 641,4 мільйона гривень.

09:55 10.11.2021

Вітаємо!

Колектив Чорноострівської селищної ради щиро вітає головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради  Бєлєванцева Анатолія Васильовича з отриманням подяки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва Хмельниччини та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Щиро вітаємо та  бажаємо натхнення, подальших звершень та здобутків!

16:59 09.11.2021

Ринок праці Хмельниччини: майже 63% вакансій - робітничі професії

З початку року 5,2 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 25,2 тис. вакансій. Завдяки злагодженій співпраці зі службою зайнятості 62,7% вакансій було укомплектовано.

14:22 09.11.2021

Про проведення ХХІІ Міжнародного конкурсу  з  української мови  імені Петра Яцика  у закладах загальної середньої освіти  Чорноострівської селищної ради

Про проведення ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у закладах загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради

На виконання листа  Міністерства освіти і науки України від 11.10.2021 №1/9-535 «Про проведення ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», листа Департаменту освіти, науки, молоді  та спорту Хмельницької ОДА  від 21.10.2021 №  1583- 41/2021, у закладах загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради рекомендовано провести 9 листопада 2021 року шкільний етап конкурсу імені Петра Яцика (із дотриманням карантинних заходів).

09:05 09.11.2021

Платформа Центрів Дія

Платформа Центрів Дія призначена для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), а також забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у ЦНАП.

10:58 08.11.2021