ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 15.06.2022 15:36

Фото без опису15.06.2022року року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Всі питання порядку денного були ретельно вивчені службою у справах дітей Чорноострівської селищної ради.

Зокрема, розглянули питання про  неналежне виконання батьківських обов'язків матерів, про  надання дозволу на укладання договору дарування квартири, в якій зареєстрована малолітня дитина, про встановлення опіки над майном дітей-сиріт. Інформували по кожному із питань начальник служби у справах дітей  Чорноострівської селищної ради Людмила Римар та провідний фахівець із соціальної роботи Наталія ЛИСА.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.