Шановні мешканці громади!

Дата: 11.07.2022 15:19

В країні продовжується воєнний стан! Поки на сході їдуть пекельні бої, на звільнених територіях громади відбудовують приватне житло, підприємства, інфраструктуру. Вичищають вулиці міст від наслідків бомбардувань, вибухів, руйнувань… Затишніше на заході України та в центрі, через що влада просить роботодавців повертатися до роботи, сплачувати податки, виплачувати заробітну плату найманим працівникам, наповнювати бюджет.

Державною службою України з питань праці з 1 липня 2022 року розпочато проведення інформаційної компанії « Виходь на світло». Метою компанії є забезпечення зростання кількості осіб, охоплених соціальним страхуванням для зниження рівня незадекларованої праці.

Під час відвідування підприємств, установ інспекторами праці проводитемитесь інформаційно-роз’яснювальна робота про ризики і наслідки не задекларованої праці.

Своєю працею ми маємо надихнути західних партнерів вірити в нескореність нашої нації. Своєю діяльністю надихати партнерів на чесну працю, легалізацію зайнятості, розвиток бізнесу в тому числі і шляхом створення нових робочих місць. Так кожний громадянин має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави.

Більше інформації на:

- інформаційному порталі - https://pratsia.in.ua;

- сайт Держпраці - https://dsp.gov. ua /…/ trudovi- vidnosyny-pid-chas…/;

- вул. Кам’янецька, 74, м. Хмельницький 29000 тел. (0382) 65–65–48

СЛАВА НАЦІЇ ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !