Дата: від до Скинути

СБУ викрила масштабну схему COVID-підробок на Хмельниччині: зловмисники «заробили» понад 6,7 млн. грн.

Служба безпеки України викрила чергову масштабну схему підробки міжнародних свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 у Хмельницькому. Зловмисники заробили на «Covid-бізнесі» більше 6,7 млн грн.

14:37 19.02.2022

19 лютого – День Державного Герба України

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. 30 років тому, 19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила Малий Державний Герб України −  один із трьох офіційних символів нашої держави. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який  має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

14:22 19.02.2022

Героям Небесної Сотні

Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

15:53 18.02.2022

День єднання

Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначила День єднання.

15:57 17.02.2022

Служба у справах дітей провела черговий рейд

16.02.2022 року з метою профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх начальником  служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради разом фахівцем із соціальної роботи та завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування проведено профілактичний рейд «Діти вулиці».

15:43 17.02.2022

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У вересні 1945 року закінчилась найжорстокіша у світі Друга Світова війна. Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан.  З 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.

13:55 15.02.2022

ЗАЯВА СБУ ЩОДО ПРОЯВІВ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни.

11:33 15.02.2022