ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

З метою прийняття узгоджених дій та рішень в інтересах дітей, організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  11 лютого 2022 року відбулося засідання міждисциплінарної команди, координацію роботи якої здійснює Служба у справах дітей Чорноострівської селищної ради.

11:00 14.02.2022

Увага! Відповідно до рішення Державної комісії з ТЕБ і НС З 11 лютого на території Хмельницької області встановлюється "червоний рівень" епідемічної небезпеки

З 11 лютого 2022 року на території Хмельницької області встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки

16:00 10.02.2022

ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Сто чотири роки тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків.

17:05 29.01.2022

День пам’яті жертв Голокосту - трагічна доля євреїв Чорного острова

Сьогодні весь світ відзначає трагічну дату - День пам'яті жертв Голокосту. Ця трагічна подія не обійшла і Чорний Острів. В яру біля єврейського кладовища було розстріляно до 200 жителів. Чорноострівська селищна рада та Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт» ведуть кропітку роботу по відновленню історичної пам’яті єврейського народу. Виготовлена проектно-кошторисна документація облаштування місця масового розстрілу та увіковічення пам’яті невинно убієнних жителів єврейської національності.  Сьогодні, в день цієї сумної дати, надаємо окремі свідчення очевидців (без перекладу)

16:10 27.01.2022

У Чорноострівській територіальній громаді діятиме добровільна пожежна охорона

27 січня під час засідання виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради прийнято рішення про створення добровільної пожежної охорони Чорноострівської селищної ради. Члени виконкому також затвердили Положення про добровільну пожежну охорону.

14:10 27.01.2022

ПРОФІЛАКТИЧНІ РЕЙДИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

25 січня 2022 року з метою профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради спільно з фахівцем із  соціальної роботи та старостою сіл Педоси, Мартинівка, Бережанка провели профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Педосівського старостинського округу.

11:28 27.01.2022