Картинна галерея в Чорному Острові

Дата: 06.06.2022 14:02

Фото без описуЧорний Острів одна із культурних перлин нашого Поділля, де вже традиційно ведеться доволі активна культурна та мистецька діяльність. Незважаючи на те, що ми переживаємо важкі часи, ми не перестали бути собою завдяки культурі.

На базі бібліотеки Комунальний заклад "Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради" відбулась відкриття нового культурно-мистецького простору, а саме картинної галереї. Початок поклала виставка картин "Культурна спадщина в творах подільських майстрів" під керівництвом талановитого митця, художника Радиміра Міляра ( Радимир Миляр) та його колег учасників студії «Відродження» м. Хмельницький (Ірина Стасюк, Наталія Колесник, Віталіна Квіт, Яна Сморкалова, Олеся Прокопова ) . Виставка картин "Культурна спадщина..." у рамках проекту "Хранителі спадщини", об'єднала надзвичайно талановитих людей та відвідувачів катринної галереї. Радимир Міляр як син Едварда Міляра, професора, автора понад трьох тисяч живописних полотен та графічних робіт, під час зустрічі розповів про маловідомі сторінки творчого шляху батька - доктора наук, українського живописця, мистецтвознавця, поета.

На культурно-мистецький захід був запрошений наш земляк Віталій Самойлюк- композитор, лауреат міжнародного конкурсу, член спілки композиторів України. Віталій Самолюк презентував свої особисті твори та відомих композиторів, зокрема Шуберта, Баха. Учасникам зустрічі надзвичайно сподобалася барвиста та ніжна поезія, яку читала Галина Виноградская , мати композитора.

Попри всі інші державотворчі елементи, не зневілюймо роль культури, бо цей дар більше від будь-якого іншого зробить Україну улюбленим домом для нашого народу та могутнім, миротворчим, гідним міжнародної уваги та пошани членом людства.

Будуємо нову Україну.