Виїзний рейд Служби у справах дітей

27.01.2023р. з метою профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх начальником  служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради разом з провідним фахівцем із соціальної роботи, старостою сіл. Рідкодуби, Лапківці проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» в Рідкодубському старостинському окрузі, у ході якого здійснено обстеження  умов проживання 3 сімей, в яких виховується 6 дітей.

12:47 30.01.2023

28 січня - День затвердження Державного прапора України

Прапор як символ, спочатку як засіб сигналізації, виник за античних часів. Спершу використовувався в країнах Європи і поширився на українські землі в добу Середньовіччя. Найчастіше прапором вважався шматок тканини, прикріплений до списа, що мав вказувати на місце збору воїнів. Жодне військо без прапора не вирушало в похід і не вступало в бій. Знамена спочатку возили разом із зброєю, перед боєм ставили на узвишші, щоб кожен ратник бачив їх.

16:08 28.01.2023

Пам'ятай про крути 1918 рік

Бій під Крутами був оборонною операцією, яка зупинила на кілька днів наступ переважних сил ворога. Ця битва символізує патріотизм, стійкість і самопожертву української молоді в боротьбі за державність.

15:30 27.01.2023