Радіодиктант національної єдності

Дата: 27.10.2023 14:17

Радіодиктант національної єдності у 2023 році українці писали 27 жовтня. Досі його писали щороку 9 листопада — у День української писемності та мови. Проте, з 2023-го року, згідно з указом Президента, свято перенесли на 27 жовтня.

У 2023 році текст для Радіодиктанту національної єдності написала Катерина Калитко – українська поетеса, перекладачка, авторка коротких прозових творів. Назва тексту – "Дороги України", диктант читав театральний та кіноактор, режисер, зірка фільму "Довбуш" Олексій Гнатковський.

Сьогодні, вже традиційно,  школярі, працівники закладів освіти, культури та інших організацій  Чорноострівської громади долучилися до написання Радіодиктанту, тому що найголовніше в ньому – це не перевірка знань, а солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.