УРА!!! КАНІКУЛИ!!!

По-сімейному тепло і водночас урочисто пройшли  свята Останнього дзвоника у закладах загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради. Шкільні подвір`я майоріли вдоволеними усмішками дітей, у яких вже незабаром розпочнуться літні канікули. Тож нехай ці довгоочікувані канікули будуть цікавими та яскравими, а восени, коли учні знову сядуть за шкільні парти, їм буде про що розповісти своїм друзям та вчителям. Для 20 випускників 11-х класів сьогодні дзвінок у стінах рідної школи пролунав дійсно востаннє, далі на них чекає самостійна  стежина. Тому хочеться побажати їм непохитної віри у себе, лише власними силами та власним розумом творити своє майбутнє, будувати українську державу.

12:29 27.05.2019

В сузірьї муз

Днями відбувся творчий звіт Грузевицької філії Чорноострівської ДМШ

09:46 17.05.2019

Обласний семінар-практикум «Розвиток позашкілля в умовах децентралізації освіти»

15 травня 2019 року на базі Чорноострівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум» гостинно зустрічали учасників обласного семінару-практикуму «Розвиток позашкілля в умовах децентралізації освіти».

16:09 16.05.2019

Найрідніше слово – мати

Місяць травень – то найкращий місяць у році. Весна приходить зі своїм сонячним промінням і днями повної радості. І в один з таких весняних днів, у другу неділю травня світ відзначає День Матері. Саме в цей день все людство вшановує жінку-матір, жінку-світоч, жінку трудівницю, жінку – берегиню життя на землі…

09:55 14.05.2019

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні крокує Чорноострівщиною

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. Ми знаємо фронтові пісні, ми знаємо наскільки тяжкою вона була.  В кожному з сіл громади пройшли мітинги-реквієми та святкові концерти до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

13:45 13.05.2019

«Вклонімося буремним тим рокам!»

Під такою назвою в Чорному Острові пройшов меморіальний діалог-реквієм між обеліском воїнам-визволителям в смт. Чорний Острів та Братською могилою в с. Вовча Гора.

12:46 10.05.2019