Про скликання сесії

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє про  скликання  22 позачергової сесії VII скликання Чорноострівської селищної ради 08 вересня 2017 року о 10:00.

13:29:57 07.09.2017

Шановні мешканці Чорноострівської об’єднаної територіальної громади!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради до Дня прапора та Дня незалежності України просить Вас провести прибирання прилеглої території своїх присадибних ділянок,  скосити траву, вирубати чагарники, провести кронування дерев та звільнити електролінії відповідно до Правил благоустрою території Чорноострівської селищної ради та розпоряджень селищного голови до 22 серпня 2017 року.  В разі невиконання вищевказаних робіт ми змушені будемо застосовувати    до порушників штрафні санкції відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

12:31:41 09.08.2017

До уваги керівників підприємств всіх форм власності!

На виконання розпорядження голови Чорноострівської селищної ради №174-р від 08.08.2017року «Про відзначення в Чорноострівській ОТГ Дня державного прапора України та 26-ї річниці Незалежності України»  та  голови Хмельницької обласної державної адміністрації № 459/2017-р від 21.06.2017р. «Про відзначення в області 26-ї річниці Незалежності України» просимо Вас вжити заходів щодо забезпечення належного благоустрою Вашої прилеглої території(скосити траву, вирубати чагарники, провести кронування дерев та звільнити електролінії відповідно до Правил благоустрою території Чорноострівської селищної ради та розпоряджень селищного голови) та святково оформити будівлі з використанням державної символіки до 22 серпня 2017 року.

12:30:00 09.08.2017

Медовий спас

18-20 серпня 2017 року в Хмельницькому обласному центрі буде проводитися фестиваль "Медовий спас" та виставка-ярмарок медової продукції.

11:25:00 09.08.2017