Шановні підприємці та суб’єкти господарювання Чорноострівської ОТГ!

Виконавчий комітет запрошує вас 12.04.2017 р. о 10:00 год в приміщення Чорноострівської селищної ради за адресою: смт. Чорний Острів, вул. Незалежності, 13 до участі у засіданні робочої групи з питань сприяння реалізації рішень, спрямованих на підвищення розміру середньої заробітної плати суб’єктами господарювання і дотримання вимог законодавства та з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо законодавства про працю серед роботодавців і населення.

15:41:23 11.04.2017

Заборона вилову риби

Виконавчий комітет  Чорноострівської  селищної ради повідомляє рибогосподарські підприємства,  громадські об’єднання (УТМР), зацікавлені підприємства, установи, організації та населення про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів та про проведення дво-тримісячника з їх охорони:

16:49:00 04.04.2017

Завершення опалювального сезону