Оголошення

07 липня 2017 року Президент України підписав Указ №178/2017 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України». Згідно даного Указу протягом серпня 2017 року буде проводитись призов юнаків на строкову військову службу до лав Національної гвардії України. Призову підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

14:22:32 19.07.2017

Про скликання сесії

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє про  скликання  21 сесії VII скликання Чорноострівської селищної ради 25 липня 2017 року 0 10:00.

16:56:52 17.07.2017

Оголошення відбору претендентів для призначення премій та стипендій Чорноострівської селищної ради

Згідно відповідних Положень з 10 липня 2017 р. оголошено відбір претендентів для призначення персональних премій Чорноострівської селищної ради для педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Чорноострівської селищної ради та відбір кандидатур для призначення стипендій учням загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів освіти Чорноострівської селищної ради.

09:00:00 13.07.2017

Позачергові вибори старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради

9 липня 2017 року відбулися позачергові вибори старости сіл Рідкодуби, Лапківці Рідкодубського старостинського округу Чорноострівської селищної ради, за результатами яких було обрано старосту для наступних сіл:

11:31:00 10.07.2017

До уваги керівників підприємств всіх форм власності

З нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України рекомендуємо Вам вжити заходів щодо забезпечення належного благоустрою Вашої прилеглої території, по можливості святково оформити будівлі з використанням державної символіки.

10:55:24 26.06.2017