Про створення об'єднань роботодавців

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» ініціюється створення об’єднань роботодавців, які здійснюють діяльність на території ОТГ, з метою захисту інтересів роботодавців з усіх питань їх діяльності та налагодження, підтримання соціального діалогу з територіальною громадою, забезпечення наповнення бюджету.

13:50:00 04.01.2018

До уваги мешканців населених пунктів Чорноострівської громади про проведення громадських слухань

Доводимо до вашого відома, що з 28.12.2017 по 10.01.2018 року в населених пунктах Чорноострівської громади будуть проведені громадські слухання щодо розроблення містобудівної документації (генеральних планів та планів зонування) населених пунктів Чорноострівської селищної ради (смт. Чорний Острів, с. Вовча Гора, с. Мар'янівка, с. Антонівка, с. Катеринівка, с. Везденьки, с. Малі Орлинці, с. Захарівці, с. Крачки, с. Ляпинці, с. Миколаїв, с. Манилівка, с. Осташки, с. Педоси, с. Бережанка, с. Мартинівка, с. Рідкодуби, с. Лапківці, с. Ставчинці, с. Польові Гринівці).

15:17:00 22.12.2017

До уваги юридичних та фізичних осіб-підприємців, які здійснюють виробництво риби!

На виконання телеграми Хмельницької ОДА, відповідно до закону України «Про аквакультуру», з метою своєчасної здачі звіту форми 1А-риба(річна) «Виробництво продукції аквакультури за 2017 рік»(додається), затвердженої Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21.03.2012р.№141 виконком Чорноострівської селищної ради нагадує про своєчасну подачу звіту(до 19.12.2017р.) в Управління охорони, використання та відтворення водних біоресурсів в Хмельницькій області за адресою м.Хмельницький вул..Заводська,61,29000,тел../факс (0382)658203 та на електронну пошту khmelnytskryboohoron@i.ua

16:16:00 14.12.2017