Про скликання 28 сесії VII скликання

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє про  скликання  28 сесії VII скликання Чорноострівської селищної ради 03 квітня 2018 року о 10:00.

11:02:00 19.03.2018

Про погіршення погодних умов!

Внаслідок впливу активних південно-західних циклонів та пов’язаних з ними атмосферних фронтів 17-18 березня на Хмельниччині очікуються різкі зміни погодних умов: йтиме сніг, місцями сильний, хуртовини, на дорогах ожеледиця та снігові замети, утворення і приріст снігового покриву до 20-25см, пориви вітру 15-20 м/с. Температура повітря суттєво знизиться: 17 березня протягом доби до 2-7° морозу, 18 березня вночі до 10-15° морозу, вдень до 6-11° морозу.

11:14:00 16.03.2018

Шановні мешканці територіальної громади!

Бажаючих прийняти в сім'ї дітей зі Сходу України на період Великодніх свят (проживання та харчування) з 05 по 09 квітня 2018 року, щоб перейняти традиції святкування Пасхи в нашому регіоні, прохання звертатись у відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради. Звернення приймаються до 12.00 год. 05 березня 2018 року.

11:08:00 02.03.2018

Пункт обігріву!!!

У зв’язку із зниженням температури повітря, з метою запобігання переохолодженню та замерзанню вразливих верств населення, зокрема громадян похилого віку та інвалідів, які проживають самотньо, бездомних осіб, які не мають постійного місця проживання та не користуються послугами закладів соціального захисту та підтримки, дітей та осіб, що перебувають в складних життєвих обставинах повідомляємо, що в Чорноострівській районній лікарні №2 функціонує пункт обігріву за адресою: с. Вовча Гора, вул. Нова 1.

15:20:00 26.02.2018