АКЦІЯ «ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ»

З 1 серпня Чорноострівським  селищним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  розпочато проведення благодійної акції «Готуємо дітей до школи», головною метою якої є забезпечення дітей шкільного віку з родин, що мають матеріальні труднощі, необхідними речами для початку нового навчального року.

11:03:14 16.08.2018

Щодо спростування недостовірної інформації

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє, що      24 липня 2018 року на офіційному веб-сайті Державної аудиторської служби України за адресою: http://www.dkrs.gov.ua було опубліковано новину під заголовком: «На Хмельниччині в селищній раді виявлено порушень на 1,7 млн. грн» (новина знаходиться за посиланням http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/141363),  наступного змісту:

14:49:00 26.07.2018

Про персональні стипендії Чорноострівської селищної ради

Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про персональні стипендії Чорноострівської селищної ради в галузі освіти для обдарованих дітей населених пунктів Чорноострівської селищної ради та ПОЛОЖЕННЯ про персональні премії Чорноострівської селищної ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Чорноострівської селищної ради  9 серпня 2018 року в сесійній залі Чорноострівської селищної ради відбудеться засідання комісії  щодо призначення премій та стипендій.

09:16:00 09.07.2018