Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 27.03.2018 09:03

Чорноострівська селищна рада

Хмельницького району

Хмельницької області

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

спеціаліста по містобудуванню та архітектурі

Чорноострівської селищної ради:

Вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра відповідного напряму, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером, вміння користуватися офісними програмами, в тому числі Microsoft Office, без вимог до стажу роботи, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заява про участь у конкурсі в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • копії документів про освіту;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • повідомлення про заповнення декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, згідно ЗУ «Про запобігання корупції»;
  • дві фотокартки розміром 4x6.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Останній термін подачі документів 27.04.2018 р.

За додатковою інформацією звертатись в Чорноострівську селищну раду Хмельницького району Хмельницької області за адресою:

вул. Незалежності, 13, смт. Чорний Острів, 31310, тел. 62-21-41, факс 62-22-74

Е-mail: chorost@ukr.net