Флешмоб "МОСТИ ЄДНАННЯ"

На виконання Указу Президента України "Про День Соборності України", з метою належного відзначення в області 101-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки оголошується флешмоб під назвою "Мости єднання", що полягає у поширенні у соціальних мережах фото жителів в національному одязі під хештегом #мости_єднання

09:54:54 16.01.2020

Про скликання 39 сесії VII скликання

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє про  скликання  39 сесії VII скликання Чорноострівської селищної ради 20 грудня 2019 року о 10:00.

10:39:04 11.12.2019

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Цоьго року Міністерсво соціальної політики у співпраці з UNFP України у рамках програми «Комплексний підхід до вирішення проблем насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка реалізується за підтримки урядів Великої Британії, канади та естонії, розпочало нову хвилю компанії «Розірви коло». Ціль компанії: підвищити нетерпимість суспільства до домашнього та гендерно зумовленого насильства.

14:49:05 26.11.2019

Коригування закриття залізничного переїзду с.Мар’янівка

В зв’язку із несприятливими погодними умовами та виконанням невідкладних ремонтно-колійних робіт, зміщено графік  закриття руху автотранспорту через залізничний переїзд 1243 км станції Чорний Острів, в період з 6.00 год 27.11.19 р. до 19.00 год 28.11.19 р.

14:16:28 25.11.2019