Шановні мешканці вулиці Садова смт Чорний Острів!

На підставі довідки про обстеження водного об’єкта від 21.04.2019р., яка складена Управлінням державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області під час рибоохоронного рейду, Вами порушено ст. 88 Водного кодексу України, ст. 60 Земельного кодексу України, а саме: розорення земель захисної прибережної смуги, загородження (закриття вільного доступу).  З метою дотримання вимог законодавства у сфері охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, норм водного та земельного законодавства,  виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради доводить до Вашого відома, що відповідно до ст. 88 Водного кодексу України, ст. 60 Земельного кодексу України :

09:44:40 20.08.2019

До уваги керівників підприємств усіх форм власності та мешканців громади!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє, що 13-14 липня 2019 року в Чорноострівській об’єднаній територіальній громаді заплановано проведення Всеукраїнського фестивалю народного мистецтва та ремесел «Чорноострівський ярмарок» та заходи із святкування 653-ї річниці заснування адміністративного центру громади - селища Чорний Острів. Запрошуємо Вас долучитися до святкування Дня селища.

12:56:09 02.07.2019