ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

З метою прийняття узгоджених дій та рішень в інтересах дітей, організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  30 серпня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, координацію роботи якої здійснює Служба у справах дітей Чорноострівської селищної ради.

15:15 31.08.2022

МИ ГОРДО НЕСЕМО ПРАПОР ВІЛЬНОЇ ДЕРЖАВИ!!!

Сьогодні, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави в Чорноострівській ТГ відбулись урочистості до Дня прапора України та 31-ї річниці незалежності України. З вітальними словами звернувся Дзісь Михайло, голова Чорноострівської селищної ради та Інна Построєнко, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка.

19:59 23.08.2022

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

19.08.2022року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яка працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

15:09 23.08.2022

Засідання міждисциплінарної команди

16 серпня начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради Людмила Римар провела чергове засідання міждисциплінарної команди з питань організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. У засіданні взяли участь працівники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноострівської селищної ради.

12:35 17.08.2022

Зустріч директорів закладів освіти та їх заступників з начальником відділу позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області Дупляк Т.В.

У відповідності до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради, 15.08.2022 року відбулася зустріч директорів закладів освіти та їх заступників з начальником відділу позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області Тетяною Василівною Дупляк.

16:50 15.08.2022

Сьогодні прихожани костелу Внебовзяття Діви Марії святкують храмове свято Успіння Пресвятої Богородиці

Успіння Пресвятої Богородиці — день закінчення земного життя святої Діви Марії, матері Ісуса Христа. За християнською традицією називається Успінням, а не смертю. Назва свята – Успіння походить від слова «заснути». Християни в цей день згадують земне життя Богоматері та світлий перехід на небеса.

15:53 15.08.2022

Вітаємо з Днем ветеренара!

14 серпня відзначають своє професійне свято працівники ветеринарної медицини. Це дуже важлива професія, адже ветеринари – це лікарі, які вирішили присвятити своє життя порятунку тварин.Бути ветеринаром – це благородна справа, і талант в цій справі даний не кожному. Ми бажаємо всім ветеринарам залишатися такими ж добродушними, чуйними та відповідальними, а головне – справжніми професіоналами своєї справи з великим серцем. Успіхів вам у професійній діяльності та одужання всім пацієнтам!

16:13 14.08.2022