Відкриття меморіальної дошки в смт. Чорний Острів

Сьогодні, 14 жовтня, у Чорному Острові на фасаді Чорноострівського ліцею відкрито меморіальну дошку Михайлу Колянову – уродженцю с. Ляпинці, який 27 квітня цього року загинув під час бойових дій у російсько-українській війні.

15:03 14.10.2022

Відкриття меморіальної дошки в селі Грузевиця

Сьогодні, 13 жовтня 2022 року в селі Грузевиця відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки солдату Збройних сил України, учаснику російсько-української війни Тимченку Володимиру, який героїчно загинув на сході України, захищаючи рідну землю. Меморіальну дошку встановили на фасаді Грузевицького будинку культури. На відкриття зібралися представники влади, родина загиблого, бойові побратими воїна та жителі села.

20:32 13.10.2022

Відкриття меморіальної дошки в селі Лапківці

Мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки  Капріці Максиму, який загинув на війні, захищаючи територіальну цілісність і незалежність рідної землі, пройшов 13 жовтня на кладовищі села Лапківці. Сьогодні тут зібрались рідні та близькі загиблого,  громада села, керівництво Чорноострівської ТГ на чолі із селищним головою  Михайлом Дзісем та військові.

19:39 13.10.2022

Відкриття меморіальної дошки в селі Антонівка

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня захисника України, на території культурно-дозвіллєвого закладу "Клуб-бібліотека" с. Антонівка відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику російсько-української війні Володимиру Бабію.

18:53 13.10.2022

Майбутні змінотворці задля кращого клімату

6-8 жовтня у м. Львів відбувся 3-денний екодизайнатон, який проводила громадська організація "Плато" та Global Project Partners e.V. за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Подія є частиною проекту "Майбутні змінотворці задля кращого клімату", що об’єднує освітян, громадських активістів та всіх, хто популяризує екоцінності серед учнівської молоді.

11:41 13.10.2022

Щирі вітання з 90-річчям!

90 років – поважна дата, яка додає не лише сивини на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю. Вчора, 10 жовтня 2022р., свій 90-річний ювілей зустріла жителька села Осташки – Пугач Анастасія Яковлівна (10.10.1932 р.н.).

16:27 11.10.2022