Вічна пам’ять герою!

Дата: 23.05.2023 10:46

Фото без опису22 травня в селі Бережанка на подвір’ї Бережанської гімназії відбувся мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки на честь Ситника Олександра Івановича - випускника школи, який героїчно загинув 11 березня 2023 року, захищаючи державний суверенітет та цілісність України!

На церемонії відкриття меморіальної дошки були присутні родина Олександра, голова Чорноострівської селищної ради Михайло Дзісь, однокласники, друзі, односельчани загиблого героя, колектив та учні Бережанської гімназії. Освячення меморіальної дошки здійснив отець Андрій.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблого Олександра Ситника та усіх героїв, які віддали своє життя за незалежність України!

Низько схиляємо голови у невимовній скорботі перед світлою і вічною пам’яттю про Олександра. Для кожного з нас він – герой. Пам'ять про нього житиме вічно!

Вічна пам'ять ГЕРОЮ! Вічна СЛАВА!