Продовжуємо відбудовувати

Дата: 02.06.2023 22:40

Фото без описуМинув ще один тиждень після тієї жахливої події, яка відбулась в ніч з 12 на 13 травня. Але тепер ми реагуємо на оголошену повітряну тривогу вже по-іншому, важча стало опанувати страх і паніку…

Постраждало 927 домогосподарств, найбільше – 587 в с. Грузевиця. Ще не один місяць потрібно для відбудови зруйнованого майна, але, як виявилось – ми сильна і нескорена нація.

За ці дні громаді руку допомоги надали міжнародні благодійні фонди:

☑️ БФ РОКАДА – 370 пакувань тенів для тимчасового закриття вікон та покрівель, завдяки яким за дві доби були тимчасово закриті зовнішні ушкодження будівель.

☑️ Міжнародна організація міграції – 3500 листів osb, забезпечено - 364 домогосподарства.

☑️ УВКБ ООН:

- дерево /шалівка/ 900 штук (забезпечено - 46 домогосподарств);

- скло 1012,53 м.кв. (видано станом на 01.06.2023р. 202,5 м.кв. для 27 домогосподарств);

- 5029 листів шиферу (забезпечено 358 домогосподарств);

☑️ МГО АКТЕД зареєстровано 1470 членів домогосподарств на отримання грошової допомоги. Першій транш виплат вже проплочений для 634 осіб. Продовження виплат буде після виділення наступної суми допомоги.

01.06.2023 року відбулась чергова зустріч з донорами УВКБ ООН, які здійснили об'їзд старостатів та визначили наступні види допомоги. 41 сім'я з числа постраждалих і у складі яких є особи з інвалідністю, багатодітні сім'ї, члени сімей яких знаходяться у складі ЗСУ можуть отримати бескоштовну допомогу у заміні пластикових вікон.

Ряд фондів розглядають можливість надання допомоги у відбудові закладів освіти і культури.

В разі, якщо виникають будь-які нові проблеми, пошкодження, повідомляйте про це старост. За узагальненими проблемами Чорноострівською селищною радою будуть повідомлені донори про потребу для надання чергової допомоги, тому що невирішених проблем ще дуже багато.

Нехай біда минає наші домівки. Разом долатимемо одну біду.

Україна переможе!