Продовжуємо відбудовувати зруйновані будинки

Дата: 19.05.2023 08:53

Фото без описуШостий день без зупинки громада відбудовує зруйновані будинки. Працюють власники майна, бригади, які щоденно приїжджають з громад Хмельницького району. Безмежно дякуємо головам територіальних громад м. Старокостянтинова, Летичівської, Меджибіжської, Війтовецької, Лісовогринівецької, Миролюбненської громад, які щоденно відбудовують пошкоджені будинки у с.Грузевиця.

Для ремонту приватних будинів з резерву Хмельницької РВА громада отримала шиферу 1634 листи , від територіальних громад області – 1076 листів, від ООН – 5029 листів.

З 7739 отриманих листів шиферу видано 5342 і забезпечено 288 сімей с.Грузевиця, с. Осташки, с. Педоси.

​Від Міжнародної організації Міграції надійшло 2000 листів OSB, які роздані 158 сім’ям.

​Домогосподарства старостатів забезпечені плівкою і тенами в кількості 849 упаковок від:

​- БФ « Рокада» - 287 уп.– Грузевиця; 83 уп.– Осташки;

​- БО « Захисти Хмельниччину» - 27 упаковок плівки – с. Грузевиця;

​- Завдяки Волочиській громаді плівкою закрили вікна 280 сімей Грузевицького старостату.

​За сприянням підприємців м. Хмельницького, а саме: Олександра Левицького, Олександра Матощука, Сергія Садового, Віктора Сохи, закриті плівкою вибиті вікна в школах, дошкільних закладах та закладах культури.

​В громаді працюють підрозділи МНС –23 особи, АДПСУ –23 особи, прикордонники – 20 осіб, які надають відповідну фахову допомогу жителям.

​Працівники Чорноострівської селищної ради продовжують роботу по реєстрації єВідновлення, відповідно до Постанови КМ № 381, всього 154 особи.

​Працівниками А-Банку відкрито банківські рахунки для отримання грошової допомоги 186 особам.

15.05.2023 року рішенням сесії Чорноострівської селищної ради виділені кошти в сумі 5 млн.грн на виплату матеріальної допомоги жителям громади, майно яких потребує ремонту. На даний час зареєстровано 39 заяв від постраждалих жителів.

МО «Партнерський майданчик» виявив можливість надати допомогу кожному постраждалому в сумі 6600 грн. На допомогу зареєстровано – 964 особи. Витяг з реєстру нерухомого майна про місце проживання видано 401 особі. БО «MEDAIR» здійснює обстеження сімей з числа пільгових категорій, які потребують капітального ремонту суттєво зруйнованого житла.

​Українська фундація громадського здоров’я у співпраці та за фінансової підтримки Дитячого Фонду ООН ( ЮНІСЕФ) надала допомогу 16 сім’ям з числа багатодітних та сім’ям з дітьми інвалідами. Робота буде продовжена і на наступному тижні.

Фото каже само за себе. Україні бути, тому що нашу націю зломати неможливо! Дякуємо кожному за добре слово, за критику, за допомогу, за пораду, за нелегку працю!

Разом до перемоги!