«Український сувенір»

Відповідно до наказу Хмельницького ОЦКТЕВУМ №10-од від 30.01.2024 року «Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської заочної виставки-конкурсу «Український сувенір», маємо гарну новину - здобувачі освіти Бережанської гімназії нагороджені електронними грамотами ІІІ ступеня:

14:43 27.02.2024

Вічна пам’ять та шана Герою!

Сьогодні, 26 лютого, в останню путь жителі Чорноострівської громади провели вірного обов’язку та честі сина українського народу, справжнього патріота, безстрашного мужнього чоловіка, що не міг залишатись осторонь трагічних подій, які розгорнулись в нашій державі - Олішевського Віктора Олександровича.

18:27 26.02.2024

На базі Грузевицького ліцею пройшли змагання з баскетболу 5×5 серед юнаків

20 лютого на базі Грузевицького ліцею пройшли змагання з баскетболу 5×5 серед юнаків в рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Спортивний турнір розпочався з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

09:27 21.02.2024

«Вони помирали, щоб жила Україна»

Сьогодні ми згадуємо ще одну трагічну сторінку в непростій історії України - День Героїв Небесної Сотні. Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни, котрі захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободу людини, європейське майбутнє України.

18:55 20.02.2024

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні – українців, які під час Революції Гідності віддали своє життя за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє країни та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

09:26 20.02.2024

Діти малювали Державний Герб України

У День Державного Герба України у закладах освіти Чорноострівської громади діти малювали Тризуб. У свої малюнки вони вкладали тепло дитячих сердець, любов, творчість.

20:46 19.02.2024

Вітаємо!

Відповідно до наказу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді від 27.11.2023 року №144 «Про підсумки проведення обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій» учениця 11 класу Чорноострівського ліцею КОГУТ Аліна здобула диплом ІІ ступеня в номінації «Офіс» (керівник НІЦЕВИЧ Любов), яка  показала високий рівень знань та справилась з виконанням конкурсних завдань, демонструючи високі дизайнерські навички.

12:28 19.02.2024

19 лютого – День Державного Герба України

Сьогодні відзначається День Державного Герба України. Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті – національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

09:16 19.02.2024