«Вони помирали, щоб жила Україна»

Дата: 20.02.2024 18:55

Фото без описуСьогодні ми згадуємо ще одну трагічну сторінку в непростій історії України - День Героїв Небесної Сотні. Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни, котрі захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободу людини, європейське майбутнє України.

Революція Гідності змінила Україну і кожного громадянина. Ті буремні події 2014 року навчили всіх бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху.

Вже сьогодні ми із жалем констатуємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників вирушили захищати нашу Україну від ворога окупанта. Ми віримо, що перемога буде за нами, бо ми боронимо свою землю, рідну країну.

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в смт Чорний Острів біля пам’ятного знака «Героям Небесної Сотні та захисникам України» відбувся мітинг «Вони помирали, щоб жила Україна».

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих захисників, їх відвагу, силу духу і стійкість у боротьбі за наше майбутнє, та піднесли квіти до підніжжя пам'ятного знака.

Зі словами пам’яті до присутніх звернувся голова Чорноострівської селищної ради Дзісь Михайло Семенович.

Панахиду Героям Небесної Сотні провели настоятель костелу Внебовзяття Пресвятої Діви Марії отець Віктор, настоятель храму святого Андрія Первозванного отець Василь, настоятель церкви Преображення Господнього отець Віталій. Народний аматорський ансамбль української пісні «Чорноострівчанка» віддав шану загиблим Героям Небесної Сотні та Героям України.

Схиляємо голови перед подвигом тих, хто ціною власного життя відстояв право держави йти демократичним шляхом.

Вічна і світла пам’ять Патріотам, Героям Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу…