Відкриття меморіальної дошки на честь захисника України Дмитренка Віктора

Дата: 20.02.2024 21:47

Фото без описуПам’ять… Вона нетлінна і вічна….

Що залишаєш ти нам? Меморіальні дошки - як символ про тих, хто пройшов війну, хто своїм тілом прикривав рідну землю.

Сьогодні у селі Миколаїв відбулася важлива для людських сердець подія – відкриття на будівлі школи меморіальної дошки в пам'ять про колишнього випускника, загиблого воїна Віктора Васильовича Дмитренка.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано матері Надії Василівні та сестрі Ірині.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки були присутні голова Чорноострівської селищної ради Михайло Дзісь, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лукомська, представник Збройних Сил України старший солдат Андрій Якимчук, настоятель Миколаївського храму священник Богдан, представник благодійного фонду «Ми поруч» Олександр Попіль, рідні, друзі загиблого, колектив Миколаївської гімназії та учні.

Присутні на заході віддали шану Герою російсько-української війни у хвилинні мовчання, поклали квіти до меморіальної дошки та до могили загиблого.

Жителі сіл Миколаїв та Везденьки пам’ятатимуть нашого воїна як доброго, працьовитого, веселого односельця, а головне – патріота своєї країни. Адже він виконав свій обов’язок перед Батьківщиною, захищаючи її суверенітет та незалежність.

Таким він був, таким він залишиться навіки. Наш герой з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом односельців, і нагадуватиме кожному, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Вічна пам’ять та шана герою!

Слава Україні!