Дата: від до Скинути

ІІ етап змагань з волейболу серед дівчат в рамках програми «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом»

18 грудня, в рамках загальноукраїнської програми «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом», на базі Грузевицького ліцею відбувся ІІ етап змагань з волейболу серед дівчат закладів освіти Чорноострівської громади.

14:53 19.12.2023

Вітаємо призерів обласного педагогічного конкурсу-виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2023 році

Вітаємо педагогічних працівників закладів освіти Чорноострівської селищної ради, які стали призерами обласного педагогічного конкурсу-виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2023 році

15:58 18.12.2023

Вітаємо командування військової частини

Ми всі дуже різні, зі своїми вподобаннями, світоглядом, життєвим досвідом, але нас об’єднує головна мета – ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ в цій війні і бажання цілеспрямовано працювати задля неї.

11:16 17.12.2023

Дякуємо нашим захисникам за нагороди!

Реалії сьогодення ставлять перед нами ще одне важливе завдання - спільними зусиллями допомогти Збройним Силам України в боротьбі з ворогом та наблизити Перемогу! І всі ми об’єднані навколо цієї мети.

15:17 15.12.2023

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на  Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС - пожежників, експлуатаційний персонал ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, медиків, всіх громадян України, хто ціною свого життя і здоров’я зупинили поширення радіації і врятували Україну та світ від поширення радіаційної загрози.

09:52 14.12.2023

На базі Грузевицького ліцею пройшов ІІ етап змагань з волейболу серед юнаків

Відповідно до загальнонаціональної програми «Пліч-о-пліч зі спортом», згідно регламенту проведення Шкільних ігор, 12 грудня на базі Грузевицького ліцею пройшов ІІ етап змагань з волейболу серед юнаків. Участь у змаганнях взяли збірні команди закладів освіти Чорноострівської селищної ради. Юні спортсмени продемонстрували високий спортивний рівень, хорошу  фізичну форму, вміння працювати в команді.

10:50 13.12.2023

Відзнаки до Дня місцевого самоврядування

7 грудня професійне свято відзначають ті, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням, хто працює на благо розвитку громади. День місцевого самоврядування встановлено указом Президента України 25 листопада 2000 року. Це свято кожної громади села, міста, кожного їх мешканця.

10:24 08.12.2023