Відзнаки до Дня місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2023 10:24

Фото без опису7 грудня професійне свято відзначають ті, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням, хто працює на благо розвитку громади. День місцевого самоврядування встановлено указом Президента України 25 листопада 2000 року. Це свято кожної громади села, міста, кожного їх мешканця.

Головне завдання органів місцевого самоврядування - працювати на благо територіальних громад та відстоювати їх інтереси. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики та прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід.

Бажаємо вам професійних досягнень і успіхів у громадській роботі, міцного здоров’я, родинного тепла, стійкості і віри в нашу Перемогу!

Сильна країна - це в першу чергу сильна громада. Зі святом!

З нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотами Чорноострівської селищної ради нагороджено:

- Зборовського В’ячеслава Олексійовича – депутата VIIІ скликання Чорноострівської селищної ради;

- Барабаша Сергія Володимировича – начальника відділу організаційної та інформаційної роботи виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради;

- Личак Аллу Євгеніївну - спеціаліста з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою сектору цивільного захисту населення та з питань житлово-комунального господарства виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради;

- Щеглову Валентину Миколаївну – спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради;

- Гаркушу Алісу Василівну – спеціалісту з питань реєстрації місця проживання відділу «Центр надання адміністративних послуг Чорноострівської селищної ради»;

Грамотою Хмельницької ОВА нагороджено:

- Збаравську Оксану Миколаївну, інспектора військово-облікового столу Чорноострівської селищної ради;

- Горностай Людмилу Володимирівну, старосту села Осташки Осташковецького старостинського округу Чорноострівської селищної ради.

Подякою народного депутата України Сергія Лабазюка нагороджено:

-​Мороз Олену Василівну - секретаря Чорноострівської селищної ради;

- Совінську Оксану Іванівну - старосту села Грузевиця Грузевицького старостинського округу Чорноострівської селищної ради;

-​Ковальську Інну Юріївну - державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг Чорноострівської селищної ради».

Разом до Перемоги!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради