Вітаємо командування військової частини

Дата: 17.12.2023 11:16

Фото без описуМи всі дуже різні, зі своїми вподобаннями, світоглядом, життєвим досвідом, але нас об’єднує головна мета – ПЕРЕМОГА УКРАЇНИ в цій війні і бажання цілеспрямовано працювати задля неї.

Сьогодні Чорноострівська громада вітає командування військової частини, що знаходиться в громаді.

Шановний командире та особовий склад, прийміть найщиріші вітання з черговою річницею Дня створення військової частини!

Мужність, честь, сила і відвага – це ті слова, які характеризують кожного з вас сьогодні.

Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. І за це вам та усім захисникам хвала і слава.Ви вдень і вночі стоїте на захисті рідної землі.

В цей святковий день линуть найкращі побажання: міцного здоров'я, витримки, добра, злагоди та світлого настрою!

Нехай і надалі буде плідною ваша нелегка, але така необхідна Україні праця!

Нехай небо над головою завжди буде чисте, мирне та ясне, а товариші поруч вірними і надійними! Бажаємо гарної служби і віри в майбутнє!

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю військових, які загинули під час бойових операцій та військових завдань. З молитвою згадуємо всіх, хто віддав своє життя в боротьбі за українську землю.

Бажаємо всім нашим військовослужбовцям, солдатам і добровольцям, медикам і всім, хто гідно захищає територіальну цілісність держави, повернутись додому живими, здоровими і з перемогою!

Ми пишаємось вами!

Разом Переможемо!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!!!