З Днем місцевого самоврядування!

7 грудня професійне свято відзначають ті, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням, хто працює на благо розвитку громади. День місцевого самоврядування встановлено Указом Президента України 25 листопада 2000 року. Це свято кожної громади села, селища, кожного їх мешканця.

09:33 07.12.2023

Святий Миколай завітав до діток у школи і садочки!

День Святого Миколая Чудотворця – одне з найулюбленіших народних свят, з яким пов’язано безліч легенд та переказів. Цьогоріч в Україні офіційна дата святкування перемістилась на 6 грудня.

09:06 07.12.2023

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

6 грудня 2023 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» спеціалісти служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради спільно із провідним фахівцем із соціальної роботи провели профілактичну бесіду «Торгівля людьми. Основні поняття та види експлуатації» з учнями Грузевицького ліцею. Мета заходу - підвищити рівень поінформованості учнів щодо проблем та причин торгівлі людьми, ознайомити з різними її формами.

16:30 06.12.2023

Різдвяна магія мистецтва

Відповідно до листа Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді №10 від 8 листопада 2023 року в Чорноострівській громаді пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», участь у якому взяли учнівські колективи та окремі здобувачі освіти п’ятьох закладів освіти нашої громади:

16:40 05.12.2023

Нарада директорів закладів освіти громади

У приміщенні методичного кабінету Чорноострівського ліцею відбулась виробнича нарад з директорами закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

11:18 05.12.2023

Продовжуємо акцію «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

09:47 05.12.2023

5 грудня Міжнародний день волонтерів

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів. Свято було засноване Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. Волонтери - це добровольці, які без будь-якої нагороди трудяться на благо суспільства і Батьківщини.

09:45 05.12.2023