З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 09:33

Фото без опису7 грудня професійне свято відзначають ті, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням, хто працює на благо розвитку громади. День місцевого самоврядування встановлено Указом Президента України 25 листопада 2000 року. Це свято кожної громади села, селища, кожного їх мешканця.

Вітаємо всіх представників органів місцевого самоврядування, депутатів, виконавчий комітет ради і виборців всієї громади, які вболівають за проблеми кожного села, дбають про їх розвиток і процвітання. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громади, благополуччя її жителів, створення комфортних умов для проживання. За вами стоїть величезна Чорноострівська громада зі своїми надіями і сподіваннями на те, що життя стане кращим, більш забезпеченим, позбавленим проблем і тривог.

Нехай цей урочистий день додасть усім сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя України, а щоденна праця буде спрямована на подальше зміцнення демократичних засад розвитку суспільства і процвітання України. Нехай день 7 грудня об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду і всю Україну вільною, мирною, щасливою і багатою.

Разом до Перемоги!

Чорноострівської селищної ради