Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам з 1 квітня 2021 року

Згідно абзацу 5 частини 4 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області з 1 квітня 2020 року  проведено автоматичний перерахунок пенсій з дорахуванням страхового стажу, а в разі доцільності і заробітної плати, для 24065 працюючих пенсіонерів (або 25,2% від кількості працюючих пенсіонерів). З них отримали підвищення 7586 осіб (або 31,5% від перерахованих).

16:22:02 03.06.2021

Особливості відпустки без збереження заробітної плати під час карантину

Термін «карантинна відпустка» з’явився в Україні з березня 2020 року, коли Законом України від 17.03.2020 року №530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» було доповнено ст.26 Закону «Про відпустки» новою нормою, а саме: у разі встановлення Кабміном карантину час перебування у відпустці без збереження заробітної плати  на даний період не включається у обмежувальний термін, встановлений частиною першою цієї статті (не більше 15 календарних днів на рік).

12:20:44 03.06.2021

Шановні мешканці с. Захарівці, с. Крачки, с. Ляпинці, с. Грузевиця, с. Вовча Гора ( вул. Бузька, вул. Висотна, вул. Зарічна, вул. Івана Франка, вул. Нова, вул. Паркова, вул. Шевченка)!

За інформацією Хмельницького РЕМ, завтра, 21.05.2021 року в період з 10.30 год. до 17.00 год. буде припинено подачу електроенергії!

14:28:42 20.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

21.05.2021 р. о 10.00 год відбудеться зустріч із начальником ДПІ у м. Хмельницький ГУ ДПС у Хмельницькій області Анатолієм ЩЕПАНСЬКИМ та головним державним ревізійним інспектором відділу адміністрування акцизного податку, контролю за обігом марки акцизного податку управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Хмельницькій області Лесею БОЙЦОВОЮ з питань декларування акцизного податку, недопущення випадків без ліцензійної торгівлі.

13:10:46 20.05.2021