Оголошення

Про результати конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

25.04.2024 року було проведено конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

11:56:12 29.04.2024

Шановні керівники підприємств та організацій!

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» продовжується! Дякуємо всім, хто активно долучився до акції! На жаль не всі ще прибрали закріплені території. Можливо завадила погода або інші обставини. У Вас є ще шанс!

10:59:50 29.04.2024

Шановні мешканці селища Чорний Острів, сіл Мар’янівка та Вовча Гора!

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» продовжується! Звертаємось до Вас із проханням активно взяти участь в акції, прибрати та упорядкувати прилеглі території до присадибних ділянок, території загального користування та могили померлих родичів на кладовищах!

10:57:11 29.04.2024

До уваги жителів сіл Педоси та Бережанка

Повідомлямо Вас, що в селах Педоси та Бережанка буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро»

11:39:08 09.04.2024

Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів та ветеранок на безкоштовне навчання

З метою підвищення освітнього рівня та кваліфікації ветеранів, їх підготовки до здобуття нових знань і професій в рамках переходу від військової служби до цивільного життя проводиться набір ветеранів та ветеранок на Сертифікатну програму «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».

14:10:06 05.04.2024