Шановні мешканці селища Чорний Острів, сіл Мар’янівка та Вовча Гора!

Дата: 29.04.2024 10:57

Фото без описуВсеукраїнська акція «За чисте довкілля» продовжується! Звертаємось до Вас із проханням активно взяти участь в акції, прибрати та упорядкувати прилеглі території до присадибних ділянок, території загального користування та могили померлих родичів на кладовищах!

Завтра, 30 квітня 2024 року оголошуємо День благоустрою. Буде працювати техніка по вивозу сміття з кладовищ та територій загального користування. Закликаємо Вас прийти для впорядкування парку «Графський» в селі Вовча Гора. З собою мати коси, пили, сокири, граблі.

Під час прибирання дотримуйтесь правил поведінки при оголошенні сигналу «Повітряна тривога!»

Давайте разом наведемо лад та благоустрій на свої територіях, готуючись до світлого свята – Пасхи та ПЕРЕМОГИ над рашистськими окупантами!