Вітаємо із 90-річчям!

Дата: 17.07.2024 11:53

Фото без опису16 липня свій 90-річний ювілей відсвяткувала жителька села Ляпинці Ховпун Галина Феодосіївна.

Народилась Галина Феодосіївна 16 липня 1934 року ст. Коржовці. Навчалася в Кам’янець-Подільський технікум культурно освітніх працівників. Після навчання працювала військовим інспектором по кадрах в м. Анадир (біля Аляски), там навчилась їздити на всюдиході, оленях та собаках. В 90-х роках повернулась на батьківщину. До виходу на пенсію працювала на місцевій трикотажній фабриці. Разом із чоловіком виростила та виховали двох доньок Ларису та Лілію. Дочекалась п’ятьох онуків та п’ятьох правнуків, яким присвятила все своє життя.

Вітаємо Вас зі значною подією, 90-річним ювілеєм! Бажаємо, щоб кожен день Ви зустрічали з радістю, з усмішкою та добрим настроєм, бажаємо неймовірно міцного здоров’я і щастя, розуміння і міцної любові близьких, достатку і довгих років життя. Будьте щасливі!