104 роки з дня битви під Чорним Островом

Дата: 05.07.2024 15:18

Фото без описуМинають роки, століття, та пам'ять про воїнів, які полягли під Чорним Островом, не зникне ніколи. Адже без неї немає історії, немає народу, немає країни. Вона світитиме не тільки українцям, а й всім тим, хто готовий покласти життя за волю свого народу.

6 липня виповнюється 104 роки з дня битви під Чорним Островом між вояками УНР та більшовиками. У цьому бою було смертельно поранено начальника штабу української армії Євгена Мишковського. Саме за цей бій Симон Петлюра удостоїв його звання генерала-хорунжого армії УНР.

Трагічна історія повторюється. Війна. Знову гинуть наші мужні Герої, захищаючи свою Батьківщину. Ми вкотре всьому світу доводимо, що ми сильна нація, яку ніхто не переможе!

Сьогодні ми віддаємо шану стійкості та мужності воїнів, які  сторіччя тому стали на захист української держави.

5 липня, з нагоди відзначення 104 річниці з дня битви під Чорним Островом, лягли квіти до Пам’ятного знаку «Борцям за волю України» від селищного голови Дзіся Михайла Семеновича, працівників селищної ради. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів УНР та усіх, хто поліг за територіальну цілісність та волю України.