«Хай же вільна Україна завжди буде мужня, сильна!»

Дата: 28.06.2024 15:24

Фото без описуСьогодні, 28 червня, відзначаємо День Конституції України – день, що символізує наші спільні прагнення до свободи, утвердження демократії та верховенства права і підкреслює європейську ідентичність українського народу.

З нагоди відзначення 28 річниці прийняття Конституції України у Чорноострівській громаді відбувся урочистий захід «Хай же вільна Україна завжди буде мужня, сильна!».

Із словами вітання до присутніх на святі звернулась заступник селищного голови Лукомська Світлана Іванівна. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять усіх загиблих у російсько-українській війні. Музичні вітання пролунали від Заїки Вікторії, Одінцової Аліни, Свята Андрія та Гончарука Сергія.

Конституція України стала правовою основою для розбудови демократичної, правової держави та гарантом суверенітету і територіальної цілісності України, принципи якої забезпечують стабільність, справедливість права і свободи кожного громадянина та добробут у країні.

Щиро бажаємо усім миру, злагоди і благополуччя! Єдності у вірі в світле майбутнє для рідної землі!

З Днем Конституції України!