28 червня - День Конституції України

Дата: 28.06.2024 11:27

Фото без описуУкраїнці кров’ю підписуються під кожним словом Основного Закону нашої держави – Конституції: зберегти історичну правду, відстояти право на життя і суверенітет, здобути гідні умови для життя та розвитку, молитися Богу рідною мовою, не заплямувати честь тих поколінь борців, які прожили життя жертовно і полягли у боротьбі. Ми хочемо йти власним шляхом, як рівні серед рівних. І це нам гарантує наш Основний Закон, у якому записано всі наші прагнення і бажання.

Ми виборюємо найважливіше конституційне право – жити! Вічна память тим, хто загинув, захищаючи українську державність! Слава всім, хто захищає і боронить Україну! Переможемо і в повній мірі зможемо реалізувати всі наші конституційні права і свободи. А сьогодні для кожного з нас найголовніший обов’язок – захист суверенності і незалежності України!

З Днем Конституції України!

Слава Україні!