Вічна пам’ять та слава Герою!

Дата: 12.06.2024 11:38

Фото без описуМи схиляємо низько голови у скорботі та вдячності перед тими, хто тримає мирне небо над Україною!

Вчора, 11 червня, у селі Товсте Гримайлівської громади Тернопільської області відбулось прощання із захисником України старшим солдатом Гуральчуком Омеляном Омеляновичем. Омелян разом із дружиною Надією проживав у селі Педоси Чорноострівської територіальної громади.

Відтепер тіло Омеляна покоїться у рідному селі Товсте поруч із могилами батька Омеляна та матері Оксани. Таким було прохання сина, який на декілька хвилин із фронту приїхав на похорони матері у серпні 2023 року – якщо загине на війні, то поховати біля батьків.

У жалобі і скорботі дружина, сестри, брат, вся родина, друзі та односельчани загиблого, жителі Гримайлівської та Чорноострівської громади.

Парастас за полеглим захисником відбувся на подвір’ї сестри Омеляна Гуральчука, після цього чин похорону в церкві св. Івана Хрестителя в селі Товсте.

Із словами вдячності за жертовний подвиг Омеляна Гуральчука, за його відданість військовому обов’язку до присутніх звернувся голова Чорноострівської селищної ради Михайло Дзісь. Він також висловив слова скорботи та щирі співчуття дружині Надії та усій родині.

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про Героїв, котрі життя

віддали, захищаючи свій народ та рідну землю!

Вічна пам’ять Омеляну Омеляновичу Гуральчуку! Йому назавжди 26 ….

Вічна пам'ять і шана загиблим Героям!