Відкритий конкурс читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух Генія вита Подільським краєм»

Дата: 21.04.2024 20:26

Фото без описуБудь-яка людина щоденно пише свою «книгу життя». І важливо, щоб кожна сторінка була виписана добрими ділами, щирими почуттями, впевненими кроками до гідної мети. Нам відома велика кількість людей, що із гідністю пройшли шлях від народження до визнання.

Леонід Іванович Глібов – байкар, письменник, слава про нього вийшла за межі України ще за життя поета, його твори любили всі дорослі і діти, особливо гострі та влучні байки. Чарівні поетичні рядки і сьогодні відкривають підростаючому поколінню красу рідної природи, вчать любити рідну землю, солов’їну мову, боротися за правду, за незалежність.

Вже традиційно, продовж багатьох років, містечко Чорний Острів приймає юних пошановувачів байки на відкритий конкурс читців та театральних колективів ім. Леоніда Івановича Глібова «Дух Генія вита Подільським краєм», завдячуючи заслуженому діячу мистецтв України Бєлєванцеву Анатолію Васильовичу. Цьогоріч конкурс зібрав більше ста виконавців та колективів. Конкурсанти боролися за першість у майстерності володіння художнім словом. Зі сцени звучали відомі байки Л.Глібова, зокрема, «Вовк і кіт», «Бджола і Мухи», «Жаби», «Свиня», «Квіти», «Щука», «Коник-стрибунець». Першість у конкурсі читців виборювали представники Хмельницької дитячої школи мистецтв, артистичної студії естетичного розвитку особистості «ІРИДА» Хмельницької ЗОШ №24, школи-театру «Те.Ді.», учні закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради.

Вдячні усім дітям та керівникам за активну участь в конкурсі!