Герой назавжди!

Дата: 04.04.2024 10:26

Фото без описуНіщо не поверне додому тих, хто загинув зі зброєю в руках, ставши на захист своєї землі. І жодні слова не полегшать біль від втрати, не висушать сльози. Єдине, що можемо сьогодні зробити, — це пам’ятати про наших Героїв і підтримувати їхніх рідних.

3 квітня 2024 року перший заступник Хмельницької районної військової адміністрації Віктор Паламарчук та представник ЗСУ майор Микола Данилюк передали нагороду родині загиблого Героя Чорноострівської громади Маркова Валентина.

Відповідно до Указу Президента України від 28 вересня 2023 року № 598 “Про відзначення державними нагородами України”, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, медаллю “Захиснику Вітчизни”  нагороджено старшого солдата Маркова Валентина Вікторовича (посмертно). Нагороду вручено дружині Ользі та сину Олександру.

Мешканець села Мар’янівка, старший солдат військової частини А7013 65 артилерійської бригади Марков Валентин поліг у страшній війні з російським агресором 10 липня 2023 року.

Вічна пам’ять і шана  Герою, який  віддав своє життя за незалежність України!

Слава Україні!