Подяка Чорноострівській територіальній громаді за вагомий внесок у підвищення боєздатності 3-ї окремої штурмової бригади

Дата: 30.03.2024 20:26

Фото без описуУже 766 день на території нашої держави військові формування Збройних Сил України продовжують вести активні бойові дії, захищаючи державний суверенітет та цілісність кордонів України. Тому продовжує існувати потреба в підтримці обороноздатності держави та здійсненні додаткового фінансування матеріальних та побутових потреб військових частин з місцевих бюджетів територіальних громад. Саме з цією метою 27 сесією Чорноострівської селищної ради від 24.11.2023 року затверджена «Програма фінансової підтримки військових формувань України, залучених до забезпечення національної безпеки та оборони на 2023-2024 роки». І така підтримка і допомога здійснюється цілеспрямовано.

28 березня 2024 року Чорноострівська територіальна громада отримала Подяку за вагомий внесок у підвищення боєздатності 3-ї окремої штурмової бригади та майбутню перемогу України у війні за незалежність.

Дякуємо усім захисникам України!

Разом до Перемоги!