22 березня - Всесвітній день води

Дата: 22.03.2024 10:43

Фото без опису22 березня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день води під гаслом: «Вода для миру».

Уперше ідея проведення Всесвітнього дня води прозвучала на Конференції ООН з охорони довкілля, що відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Відтоді, Всесвітній день води святкується щорічно.

Вода - це одне з найбільших багатств України, вічна цінність, до якої ми повинні відноситися з повагою, не завдаючи їй шкоди та пильно оберігаючи. Адже вода — це дзеркало минулого і сучасного. Сьогодні вода — один з основних природних ресурсів людства. Нічого у світі не може існувати без води. Вода – найцінніший ресурс планети, найдорожчий скарб та найнебезпечніша стихія. Про її значення та цінність мають пам’ятати всі: і дорослі і малі.

День 22 березня дає унікальну можливість нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства.

Сьогодні через складну ситуацію в Україні внаслідок бойових дій дуже потерпають і забруднюються водні об'єкти.

Попри всі складності, не забуваймо про водні ресурси!

В цей день проводиться багато відповідних інформаційних та просвітницьких заходів екологічного спрямування. Ми повинні брати активну участь у розчистці річок, каналів, водойм, джерел від побутового сміття та інших продуктів життєдіяльності з метою покращення екологічного стану водних об'єктів.

Хай наші ріки будуть чистими і прозорими!