А роки летять ... !

Дата: 19.03.2024 15:58

Фото без описуВчора, 18 березня свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Ставчинці Перун Євгенія Миколаївна.

Ювілярка народилася 18 березня 1934 року в селі Ставчинці Хмельницького району Хмельницької області, в сім'ї колгоспників. Євгенія була старшою із двох дітей. Пішла в сільську школу, але провчилася лише один рік, захворіла її мати і вона змушена була за нею доглядати. Коли Євгенії Миколаївні виповнилося лише 12 років розпочала свій трудовий шлях на колгоспному полі біля снопів та машин.

В 1952 році вже наділили її норму на полі в рільничі бригаді (сапала буряки).

З 1953 року працювала телятницею на фермі та пропрацювала там 22 роки .3 1976 року пішла працювати пташницею і також пропрацювала 22 роки.

Неодноразово отримувала різні нагороди, подяки та грамоти за досягнення успіхів у роботі.

В 1975 році вийшла заміж та разом із чоловіком Степаном прожила разом 40 років.

В цілому Євгенія Миколаївна ніколи не боялася ніякої роботи, все життя працювала і далі працює на власному городі та подвір'ї, готує смачний борщ та пампушки, полюбляє українські народні пісні, які залюбки виконує у вільну від роботи хвилину.

Щиро вітаємо ювілярку з поважною датою та бажаємо міцного здоров'я, бадьорості, оптимізму, мирного неба та затишку в домі.